POZIV ZA APLICIRANJE

30.07.2019 - 13:52
Opstina zvecan(2)

O projektu:

Uz podršku i finansiranje Vlade Velikog Vojvodstva Luksemburga, kroz Caritas Luxembourg, Foundation Kosovo-Luxembourg sprovodi projekat  “Generisanje prihoda”. Cilj ovog projekta je pružanje finansijske i tehničke podrške (u vidu opreme) pojedincima iz opština Zvečan i Leposavić, koja služi da pomogne pri otvaranju biznisa ili pri proširenju postojećeg biznisa.

KO MOŽE DA APLICIRA:

Pravo apliciranja imaju svi stanovnici opština Zvečan i Leposavić.

INFORMATIVNI SASTANAK:

Informativni sastanak u opštini Zvečan održaće se:

• 01. avgusta 2019. četvrtak, u 11:00h  u sali Skupštine Opštine Zvečan u Zvečanu,

Nakon  informativne sesije, zainteresovani kandidati za apliciranje mogu uzeti uputstvo i obrasce za apliciranje.

OBRASCI ZA APLICIRANJE SE MOGU UZETI:

ROK ZA APLICIRANJE I PODNOŠENJE APLIKACIJA:

• Od 01. avgusta 2019.
  • Do 23. avgusta 2019. do 16:00 časova.

Popunjeni obrazac se predaje u zatvorenoj koverti u kancelariji Foundation Kosovo-Luxembourg, ulica Cara Dušana bb - zgrada Međunarodnog Poslovnog Koledža (IBCM), u Bošnjačkoj mahali, Severna Mitrovica.