JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJE CIVILNOG DRUŠTVA I GRAÐANE

10.06.2019 - 12:16
Images (1)

U okviru Memoranduma o razumevanju potpisanog između opštine Zvečan i ReLOaD projekta (Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu), koji finansira Evropska unija i implementira Program Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP), objavljuje drugi javni poziv za podnošenje projektnih predloga od strane organizacija civilnog društva (OCD) u okviru ReLOaD programe biće uskoro objavljen. Stoga se pozivaju sve zainteresovane OCD i građani da učestvuju u javnoj raspravi o prioritetima predloženim od strane opštine, koje odgovaraju razvojnim planovima opštine i koji su u skladu sa potrebama i zahtevima građana.

Sve OCD i zainteresovani građani će imati priliku da diskutuju i iznesu svoje stavove o ovim predloženim prioritetima, na osnovu kojih će biti razvijeni kriterijumi i aplikacija za drugi javni poziv u okviru ReLOaD programa.

Javna rasprava će se održati: 18. juna 2019. godine u sali Skupštine opštine Zvečan, sa početkom u 10:30h do 11:30h.

Očekujemo vaše prisustvo,

Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu finansira Evropska unija i sprovodi UNDP

Skini dokument