Javni poziv za OCD o održavanju mentorskih dana

29.07.2019 - 13:15
Opstina zvecan(2)

U okviru Memoranduma o razumevanju potpisanog između opštine Zvečan i ReLOaD projekta (Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu), koji finansira Evropska unija i implementira Program Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP), objavljuje sledeće:

JAVNI POZIV

ZA

ORGANIZACIJE CIVILNOG DRUŠTVA

u okviru javnog poziva za Organizacije Civilnog Društva (OCD) za dostavljanje projektnih predloga unutar Regionalnog programa lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu, je objavljen 04. jula 2019. za Zvečan opštinu, kojim se pozivaju sve zainteresovane OCD da prisustvuju danima koje predvodi mentor zadužen za pružanje informacije kao i pomoći oko procedura, kriterijuma vezanih za javni poziv.

ReLOaD projekat putem ovih 4 mentorskih dana ima za cilj da pruži informacije o formi prijave, potrebnim dokumentima, dizajniranju i implementaciji projekata od strane OCD u datoj opštini.

Mentorski dani će biti održani: 30. - 31. jula 2019. i 13. - 14. avgusta 2019. u skupštinskoj sali opštine Zvečan od 10:00 h do 15:00 h.

Srdačan doček.